Burberry Çanta Modelleri ve Fiyatları

Burberry Çanta Modelleri ve Fiyatları
29 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 741 kez okundu.

Çanta tasarımlarında kullandığı markasına has kazanılmış özelliği ile oluşturulan Burberry Çanta Modelleri; sap kısımlarının farklılığı ile dikkat çekerken çanta içeriğinin genişliği ile de oldukça kullanışlı bir hal almıştır. Uzun zamandır revaçta olan Burberry Çanta Modelleri, pek çok kombinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Örneğin; kot pantolon ve beyaz tişört eşliğinde kullanılabilen Burberry Çanta Modelleri, aynı zamanda gece davetleri için giyilen siyah bir elbise ile de kullanılabilir.

Yeni Burberry Çanta Fiyatları

Burberry çanta tasarımcıları özellikle kahverengiyi kullanmayı severken, markaya özel bilinen deseni kullanmadan da pek çok çanta tasarımı yapmışlardır. Bu çanta modellerinden bazıları düz renkler ile hazırlanmıştır. Kalın saplar, ince saplar, kısa ve uzun saplar olarak belirlenen sap tercihlerinde her zaman çantanın büyüklüğü ve taşıma kapasitesi baz alınmıştır. Ayrıca 2015 yılı itibari ile oldukça moda olan ve çokça sevilen püskül detayları da Burberry markasına has desenlerle harmanlanarak en özel tasarımların yapılması sağlanmıştır. Sağlam yapıları ve şık desenleri ile göz dolduran çantalar Türkiye’de ki pek çok mağazada bulunabileceği gibi; İnternet aramalarında da oldukça kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Burberry Çanta Modelleri fiyat ortalaması olarak; 1.700 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Sadece bayanlar için değil erkekler için de pek çok çanta modeli tasarlayan Burberry markasının tüm ürünleri “style” olarak adlandırılan farklı stillere göre tasarlanmış olup; gündelik, gece, el çantası ve sırt çantası olarak ayrılmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git