Brokar Tesettür Yelek Modası ve Modelleri

Brokar Tesettür Yelek Modası ve Modelleri
13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 622 kez okundu.

Brokar nedir? Brokar Tesettür Yelek  Modelleri hakkında bilgi. Brokar; Genel olarak altın veya gümüş işlenen ipekli bir kumaş çeşidi olarak bilinmektedir.

Bu kumaş kendinden kabartmalara sahip olup çoğunlukla ışıltılı gözükmektedir. Işıltısının kaynağı ipek kumaştan gelmektedir.

Yüzyıllar öncesinde kullanımı yaygın olan bu kumaşın kendinden desenli olan modellerini günümüzde de kadınların üzerinde görmeniz mümkündür. Sade görünümden sıkılan veya gösterişli gözükmek isteyen kadınlar için son derece ideal bir kumaş tercihi olacaktır. Özellikle tesettürlü kadınların son dönemde çok fazla kullandığı bu kumaş çeşidi ceketlerde, kalem eteklerde başta olmak üzere çeşitli kıyafet türlerinde kullanılmıştır. Ayrıca kadınlar tarafından çok kullanılan brokar tesettür yelek modelleri de çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Göz kamaştırıcı Brokar Tesettür Yelek  Modelleri

2016 Brokar Tesettür Yelek

Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacak olan brokar kumaşlı yelekler ile göz kamaştıracaksınız. Özellikle altın, gümüş işlemeleriyle dikkat çeken yelek modelleri şifon bluzların üzerinde çok zarif bir görünüm yaratmaktadır. Bunun yanında yeşil, kırmızı, gri gibi renklerin bir araya geldiği yelek modellerinde asil görünümünüz ile çok konuşulacaksınız.

Tesettürlü kadınların günlük hayatlarında ve düğün, nişan gibi özel davetlerinde sık sık kullandığı yelek modelleri ile bu kumaş bir araya geldiğinde muhteşem olmaktadır.

Özellikle altın sarısı kullanılan yelekler siyah veya beyaz bluzlarla da zarafetinizi ortaya koyacaktır. Bu yelek modelleri genellikle yere kadar uzun modeller şeklinde olup kısa modelleri de tercihe göre mümkün olmaktadır.

Dikkatleri üzerinize toplayacaksınız

2016 Brokar Tesettür Yelekler

Işıltılı görünümüyle bulunduğunuz davette ilgi çekebileceğiniz bu yelek modelleri ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Farklı kombinasyonlarla giyebileceğiniz brokar yelekleri elbiselerinizin üzerine tercih edebileceğiniz gibi şık bir gömlek veya bluzunuzun üzerine giydiğiniz eteklerinizle de kombin edebilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize uygun seçenekleri mevcut bulunan  brokar yelek çeşitlerinin tesettürlü kadınlar için diz altı modelleri çok kullanılmakla birlikte yere kadar uzanan yelekler de özellikle uzun boylu kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Zarif görünümünüzü daha da güçlendirecek olan bu yelek modelleri ile siz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yeleklerde kullanılan gümüş rengindeki işlemeler de yine özellikle yeşil, kırmızı, gibi renklerle çok fazla kullanılmakta ve kadınların ilgisini çekmektedir.

Brokar Tesettür Yelek  Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git