Breton Çizgili Gömlek Modelleri

Breton Çizgili Gömlek Modelleri
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 719 kez okundu.

Gömlekler, bay ve bayanlar tarafından tercih edilen en yaygın kıyafetler arasında breton çizgili gömlekler yer alıyor.

Farklı renk ve model seçenekleri bulunurken, bunlar arasından, breton çizgili gömlekler de sizlerin seçimlerinden olabilir.

Elbette ki bir pantolon ile bile en kolay kombinler oluşturulmasından dolayı, herkes çok rahat bir şekilde giyim gerçekleştirebilmektedir.

Düz ve sade modellere göre daha dikkat çekici gömlekler arasında bulunan bu ürün, aslında standart çizgilerden oluşturulmaktadır. Bayan gömleklerde aslında birkaç çeşit bulabilmek mümkün olsa da, erkek modellerde genel olarak t-shirt modellerinde kendini daha fazla göstermektedir.

Beyaz- mavi çizgili gömlek modelleri

2016 Beyaz- mavi çizgili gömlekler

Erkeklerin ilk seçimlerinden olan beyaz- mavi model, slim fit kesim detayları ile şekillendirildiğinde, atletik vücuda sahip olanlarda oldukça şık ve modern görünebilecektir. Fakat yatay çizgiler olmasından dolayı, karın bölgesinde fazlalıkları olan kişiler tarafından pek önerilen modeller arasında yer almaz. Vücudunuzu daha ince göstermek istiyorsanız, dik çizgili gömlekler ya da t-shirtler tercih edebilirsiniz.

Çizgili Bayan Gömlek  Modelleri

2016 Breton Çizgili Bayan Gömlekler

Bayanlar için tercih edilebilecek olan renk seçenekleri şunlar olabilir.

  • Turuncu- beyaz breton çizgili
  • Kırmızı- beyaz breton çizgili
  • Siyah- beyaz breton çizgili

Aslında çizgili bayan gömlek modelleri, günümüzde bir hayli fazla tercih ediliyor. Bu ürünlerde, asimetrik kesimlere sahip modeller bulabileceğiniz gibi, simetrik kesimli gömleklerde seçimlerinizden olabilir. Hatta göğüs ve yandan cep detayları da ilginizi çekebileceklerden olacaktır.

Türkiye’de hazır giyim sektöründe eyer alan firmalar dahilinde bu gömlekler daha az bulunsa da, yurt dışında bulunan firmalar, bu tarz modelleri oldukça fazla bulundurmaktadır.

 Çizgili Erkek Gömlek Modelleri

2016 Breton Çizgili Bayan Gömlekler

Elbette ki çizgili erkek gömlekleri arasında olan, T gömlek modeller, en güzel çizgi detayları ile şekillendirilmiş olacaktır. Tercih edilen ürünlerde, firmanın logosu özellik olarak aranırken, kesim detayları da vücuda uyumlu olması gerekmektedir

Slim fit kesim detayları ile sizlere sunulan T gömlek modelleri, standart kalıp ve kesim olarak da tercihlerinizden olabilir. Uzun gömlekler, kısa gömlekler, uzun kollu ve kısa kollu gömlekler de göz atmak isteyebilecekleriniz arasında.

Görsel öğelere göz atarak, bahsettiğimiz ürün detayları hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle renk seçimlerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Breton çizgili gömlek resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git