Bottega Veneta Bayan Çanta Modelleri

Bottega Veneta Bayan Çanta Modelleri
21 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 693 kez okundu.

Bu sıralar oldukça popüler olan renklerden biri de kuşkusuz bebe mavisidir. Bebe mavisinin en yakıştığı aksesuar ise çantadır. Tüm giysilere ve tüm kombinlere oldukça kolay uyum sağlayan renklerin başında gelen bebe mavisi haricinde de pek çok farklı ve çanta aksesuarına yakışacak renkler bulunmaktadır. Çantada renk ve model tercihini başarılı bir şekilde ayarlayabilen Bottega Veneta markası, ülkemizde farklı mağaza ve internet sitelerinde ulaşıma açıktır.

Çantaların kulp detayları ve desen özellikleri ile çokça sevilen marka, neredeyse her yaşa hitap edebilen bir aksesuar yelpazesine sahiptir. Çoğu modelinin kulp detayının kısa olması ile yaratılan sükse sayesinde beğeni toplayan Bottega Veneta çantalar, küçük baklava deseni ya da hasır deseni olarak adlandırılan desenlerle bütünleşmiştir. El portföyü çantalarında bile aynı desenin tercih edilerek tasarlanması, Bottega Veneta markasını sadece bu desenle anımsatsa da; farklı desenler kullanılarak tasarlanan pek çok çanta modeli de mevcuttur. Kısa tutulan kulp detayları ile amaçlanan fikir; elde taşıma imkanı ve omuzda rahat kullanım olmuştur.

Bottega Veneta Çanta Modelleri 2016

Bottega Veneta, çantalarını tasarlarken özellikle kullanılacak malzemelerine dikkat eder. Kullanılacak deri ve kumaşlar, astarlar ve detaylar gibi pek çok detay ünlü marka için oldukça önemlidir. Bu konuda Bottega Veneta markasını tercih ederek çantalarını kullanan kullanıcılardan herhangi bir şikayet alınmamıştır ve ultra lüks modelleri ile de çokça sevilmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git