Bol Paça Pantolon Modelleri ve Geniş Paça Pantolon Resimleri

Bol Paça Pantolon Modelleri ve Geniş Paça Pantolon Resimleri
20 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 878 kez okundu.

Kadınların günlük hayatta sıkça tercih ettiği kıyafetlerden biri olan bol paça pantolon modelleri oldukça rahat ve şık kıyafetlerdir.

Otururken, kalkarken, yürürken dikkat etmeye gerek kalmadan serbestçe davranabildiğimiz pantolonlar ile isterseniz spor şıklık isterseniz de klasik şıklık yaratmak mümkündür.

Birçok kadının en çok kullandığı kıyafetler arasında olan pantolonların birçok modeli bulunmaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden şık ve modern çeşitleri ile  ispanyol paça pantolon modelleri birçok kadının beğenisine sunulmaktadır.

Yırtık bol paça pantolon modelleri

2016 Yırtık bol paça pantolonlar

Özellikle daha genç kesim kadınların giymiş olduğu yırtık pantolonlar özellikle bol paça ile birleştiğinde oldukça cool bir görünüm yaratmaktadır. Yırtık bol paça kot pantolonlarınızın üzerine giyeceğiniz tişört veya kazaklar ile istediğiniz spor şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bol paça pantolonlar dizlerinize kadar bacaklarınızı sararak iner ve dizlerinizden itibaren estetik bir şekilde bollaşmaya başlar ve oldukça modern bir görüntü yaratır. Bu model pantolonlar özellikle kısa boylu kadınlar tercih ederek daha uzun böyle görünebilirler.

Yüksek bel bol paça pantolon modelleri

2016 Yüksek bel bol paça pantolonlar

Son yılların oldukça modası olan yüksek bel pantolonlar bol paça pantolonlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle göbeğindeki kusurları kapatmak isteyen kadınların tercihi olan yüksek bel pantolonlar hem bol paça hem de yüksek bel olarak kullanıldığında oldukça uzun görünmenizi de sağlayarak günlük hayatta olmak istediğiniz estetikliği yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle kısa göbek üst tişört ve kazaklar ile kombin yaptığınız zaman oldukça şık duracak olan yüksek bel bol paça pantolon modellerinde bilhassa siyah ve beyaz renkler sıklıkla tercih edilenler arasındadır.

Keten bol paça pantolon modelleri

2016 Keten bol paça pantolonlar

Özellikle bahar aylarının gelmesiyle ısınmaya başlayan havalarda sizi hem soğuktan koruyacak kadar kalın hem de sıcaktan terletmeyecek kadar serin tutacak olan keten bol paça pantolon modelleri özellikle pudra ve beyaz tonlarında birçok kadın tarafından kullanılmaktadır.

Yaz aylarının da vazgeçilmezi olan bu pantolonlar bacaklarınıza yapışarak sizi rahatsız etmeyeceği gibi kalın kemerler ile de oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Ancak son yıllarda modanın getirmiş olduğu bir tarz olan lastikli bol paça pantolonlar birçok kadının ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Bol paça pantolon modeli resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git