Bedeni İnce Gösteren Büstiyer Modelleri

Bedeni İnce Gösteren Büstiyer Modelleri
19 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 815 kez okundu.

Kadınların her zaman modayı takip etmesiyle ve en trend kıyafetleri giymesiyle birlikte günümüzde birçok kadın büstiyerleri tercih etmektedir.

Önceleri sadece özel gecelerde tercih edilen Büstiyer Modelleri artık sokak modasında da sıklıkla tercih edilerek günlük hayatta da kullanılmaktadır.

Özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok kadının büstiyer mevsimini açtığı da gözlerden kaçmamaktadır. Büstiyerler sizi oldukça feminen gösterecek ve aynı zamanda üst bedeninizi sardığı için bedeninizi da olduğundan daha ince gösterecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu yıl ki  bedeni ince gösteren büstiyer modelleri arasında ise düşük kol büstiyerler ve askısız büstiyer modelleri yer almaktadır.

Düşük kol askılı büstiyer modelleri

2016 Düşük kol askılı büstiyerler

Son yılların en çok konuşulan ve en beğenilen kıyafetlerinden olan büstiyerleri modanın getirisiyle birlikte birçok kadının üzerinde görmekteyiz. Neredeyse her çeşit kıyafet ile rahatlıkla kombin edilen bu büstiyerlerde slip ve saran modeller vücudunuzu çok daha ince göstererek daha fit bir görünüm sergilemektedir.

Özellikle düşük kol askılı büstiyer modelleri omuzlarınızı da daha küçük göstererek çok daha ince bir vücut sergilemenize yardımcı olmaktadır. Genellikle geniş V yaka şeklinde inen bir göğüs dekoltesi oluşturan bu büstiyerleri yüksek kısa etekler ile, yüksek bel uzun etekler ile veya yine yüksek bel pantolonlar ve şortlar ile rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Oldukça şık ve modern bir görüntü sergileyeceğiniz bu kombinler ile yazın en güzel kadınları arasına aday olabilirsiniz.

Askısız büstiyer modelleri

2016 askısız büstiyerler

Yaz aylarında çok daha kullanımı rahat ve bronzlaşmanızı da sağlayacak olan askısız büstiyer modelleri oldukça modern ve şık görünümdedir. Yine slip ve likralı olarak üretilen bu büstiyerler vücudunuzu sararak fazlalıklarınızın görünmesini engeller daha ince bir bele sahipmişsiniz gibi gösterir.

Böylelikle sizler de sokakta veya gittiğiniz mekanlarda askısız büstiyer modelleri sayesinde çok daha özgüvenli durarak muhteşem bir vücut sergileyebilirsiniz. Askısız büstiyerlerin sıklıkla kullanıldığı kombin ise uzun etek modelleridir.

Yırtmaçlı veya yırtmaçsız olarak kullanabileceğiniz bu kombinler ile muhteşem bir göğüs dekoltesi, göbek dekoltesi ve bacak dekoltesi verebilir ve kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git