Bayan Olarak Modayı Takip Etmek

Bayan Olarak Modayı Takip Etmek
29 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 127 kez okundu.

Modayı takip etmek kadınların önem verdiği konuların en başında gelmekte. Her yıl giyilecek elbiselerin değişmesi ve bu trendlere göre giyinme arzusu kadınların yakından ilgilendikleri bir konu. Modayı takip etmek, bir bakıma çağdaş elbiseler giymenin de önemini gösteriyor. 2018-2019 kadın modası yine ilginç tasarımlarla karşımıza çıkacak.

2018-2019 kış modası için tasarlanan kıyafetler dünya genelindeki moda şovlarında tanıtılmalarının ardından yavaş yavaş vitrindeki yerlerini almaya başladılar. Bu kış için renkli boğazlı kazaklar ve dar kot pantolonlar ön plana çıkmaya başladı. Bu kıyafetleri tamamlayan çeşitli büyük kolyeler ve yine uçuk renkli büyük çantalar da vitrinlerde görülebilir. 2018-2019 kış modası sokak stili anlamında bu kıyafetler üzerine kurulacak gibi görünüyor.

Her dönem olduğu gibi bu dönemde de yine, beğeni toplaması zor görünen, uçuk elbiseler de tanıtıldı. Uzay çağını yansıtan metalik renkli ve göz alıcı büyüklükte olan bu elbiseler, biraz da fanteziye kaçtıkları için sokaklarda sıklıkla görülebilecek kıyafetler olmayacaktır. Bu kıyafetlerin giyilip çıkarılması da oldukça meşakatli.

Modayı yakından takip eden kadınlar için bu kışın spor kıyafetleri de ilgi çekici olacaktır. Genel anlamda çok renkli olan spor kıyafetler yine renkleriyle ön planda olacak. Geniş çiçekli etekler altına giyilecek düz tabanlı ayakkabılar biraz paspal bir görüntü yaratsa da 2018-2019 kış modası olacak gibi görünüyor. Geçen yıla göre çok fazla değişiklik içermeyen spor modası, hemen hemen her bayanın zaten kullandığı kıyafetlerden oluşmakta. Bu kıyafetleri birbirleriyle kombinleyerek çok farklı elbiseler ortaya çıkarılabilir. Bu kış yine kürkler moda olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu sefer uçuk renklerde olan suni kürkler kullanılacak.

Bayan olarak modayı takip etmek önümüzdeki kış aylarında trend olacak elbiselerin de şimdiden dolaplara girmeye başlamasına sebep olmakta. Ancak maddi anlamda da külfetli olacak elbiseler için de mağazaların indirim günlerini beklemek akıllıca bir davranış olacaktır. Bazı mağazalar düzenledikleri indirim günlerinde yüzde 50’ye varan oranlarda indirim yapmaktalar. Burada dikkat edilmesi gereken önemli konuda indirim günlerinde indirimli olarak satışa çıkarılacak ürünlerin sınırlı sayıda olacağıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git