Balık Gelinlik Modelleri 2016-2017

Balık Gelinlik Modelleri 2016-2017
28 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 727 kez okundu.

Şüphesiz ki hayatınızın en önemli anlarından biridir o eveti söyleyeceğiniz an ve devamında olan tüm süreç. Bu yüzden kusursuz görünmek isteyeceğiniz başlıca günler arasında gelir. Gelinlik pek çok kimsenin yıllardır hayali olmakla birlikte seçilmesinde çok dikkat ettiğiniz o özel kıyafettir. Seçim yaparken kendi kişiliğinizi modele yansıtırsınız. Tabi kişiliğiniz ve tarzınızla beraber ,fizik durumunuz ,nerede düğün yapacağınız, zevkleriniz de bu seçime dahil olan belirleyici kriterlerdir.

Balık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Balık model, belinize kıyafetin oturması, dizlerinize kadar dar devam ederek oradan sonra ayaklara kadar genişlemeye başlayan bir modeldir. Modelden anlaşılacağı üzere dar olma özelliği tüm vücut hatlarınızı sergiler. İddiayı seven bayanların tercihi kuşkusuz balık gelinlik modelleri olmalıdır. Çekicilik ve iddia tek bir modelde toplanmış tüm feminen hali ile sizi sarmalamaktadır. Ayrıca bu model yıllardır kadınların elbise, etek ve pek çok kıyafet seçiminde vazgeçemediği, modada hep bir şekilde canlı kalmış bir modeldir. Bu yüzden her zaman tercih edilmesi yönü ile sizi hep modanın içerisinde de tutmuş olur.

Balık Gelinlikler

Yukarıda da değindiğimiz gibi sadece bir modeli beğenmek yetmez. O modeli nasıl taşıyacağınız da çok önemlidir. Vücudunuzu tanıyınız ve ona en uygun olan modeli seçiniz. Eğer vücut ölçüleriniz birbiri ile eşdeğer şekildeyse, uzun boylu ve ince bir yapıya sahipseniz eminiz ki şık balık gelinlik modelleri size çok yakışacaktır. Buna ilaveten orta boylu kadınlarda da bu model gayet güzel taşınabilir. Çok fazla olmamak şartı ile balık etli kadınlarda da tercih edilmesi uygun olabilir. Tüm modellerini bu vücut tiplerine sahip olanlar rahatlıkla taşıyabilirler. Ancak kısa ve kilolu bir yapınız varsa maalesef bu modeli tercih etmemeniz gerekir. Çünkü sizi daha kilolu gösterecektir. Eğer yine de giymek isterseniz yarım balık modeli dediğimiz diğerine göre nispeten daha geniş ve rahat olan modelleri tercih edebilirsiniz.

2017 Balık Gelinlik Modelleri

İddialı olmayı ve çekiciliği seviyorsanız, vücut tipiniz ince ve uzun yapıda ölçüleriniz birbirine yakın ve uyumlu ise sizi kusursuz gösterecek en güzel balık gelinlik modelleri vazgeçilmeziniz olmalıdır. Parlak taşlar ve şık boncuklar ile de gelinliğinizi hareketlendirebilirsiniz. Eğer seviyorsanız bu taşlar ve boncuklar sizi daha ışıltılı gösterebilir. Sadelikten yana olan bayanlar ise balık modellerde etek uçlarını hareketlendirerek, genişlemeye başlanılan yere canlılık katabilirler. Çok fazla olmayan küçük işlemeler ya da etek uçlarında yapılacak fırfır dokunuşları bu noktada mükemmel tercihler olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git