Anvelop Kesim Elbise Modelleri

Anvelop Kesim Elbise Modelleri
17 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.224 kez okundu.

Sizlere bu yazımızda, anvelop kesim elbise modelleri hakkında bilgiler vererek, elbise renk ve model seçenekleri hakkında da sunumlar yapacağız.

Anvelop kesimli elbise modellerine zarf kesim elbise modelleri de denir.

Anvelop kesim eteklerde ve üst giyim yani anvelop kesim bluz veya anvelop kesim gömleklerde de olabilir. Anvelop kesimli elbisenin özelliği üst üste gelecek şekilde kumaş kesimidir.  Eteklerde yırtmaçlar, bluzlarda anvelop kesim ise kolda veya göğüs dekoltesinde olabilir.

Bayanların kıyafet seçimleri, son yıllarda oldukça çeşitli olurken, elbette ki bu durumda pek çok farklı kesim detayına yer vermek gerekmektedir. Her tarza uygun elbise modelleri, günümüzde sektörün öncüsü firmalar tarafından satışa sunulurken, kesim detayları arasından farklı seçimler yapmak gerekmektedir.

Siyah anvelop kesim elbise modelleri

2016 Anvelop Kesim Siyah Elbiseler

Elbette ki şık ve zarif elbise modelleri dediğimizde ilk aklımıza gelen renk seçenekleri arasında, siyah yer alıyor. Resmiyetin, şıklığın, zarafetin ve her şeyin simgesi olarak tanımlanabilen siyah, anvelop kesim detayları ile bayanların şıklığına yardımcı oluyor.

Etek kesim detayları anvelop kesim elbise olarak adlandırılırken, üzeri desenli pek çok ürün bulabilmek mümkündür.

Desenli anvelop kesim elbise modelleri

Desenli Anvelop Kesim Elbiseler 2016

Desenler, her bayana göre uygun şekilde dizayn edilebilir. Elbette ki baskılı elbise modelleri, sizlerin zevkinize hitap etsin istiyorsanız, sektörde öncü firmaların ürünlerine göz atabilirsiniz. Fakat bunlar sizin için yeterli olmuyorsa, moda tasarımcıları tarafından özel dikim imkânlarından da yararlanabilirsiniz.

Uzun anvelop kesim elbise modelleri

Anvelop Kesim Uzun Elbiseler 2016

Her daim yaz sezonunda da uzun elbise modelleri ilgi çekiyor olabilir. Kesim detayları ile şıklık kazandırılırken, kullanılan esnek ve rahat kumaş yapısı ile de rahat bir giyimi sunmaktadır. Astarlı ve astarsız elbise modelleri de bulunan seçenekler arasında.

Kısa anvelop kesim elbise modelleri

Anvelop Kesim Kısa Elbiseler

Yine anvelop elbise modelleri arasında, midi elbiselerde yer alıyor. Diz altı elbiseler olarak bilinen midi modeller, farklı desen ve renk seçenekleri arasından tercih edilebilir. Bazı bayanlar daha zarif ve sade görünmek isterken, bazı bayanlarımız dikkat çekmek ve ilgi görmek isteyebilir.  Bu durumda da, kullanılan desenler, aksesuarlar ve taş süslemeler ürünlerde farklılık oluşturan özelliklerden olacaktır.

V yaka anvelop kesim elbise modelleri

V Yaka Anvelop Kesim Elbiseler

Yaka kesim detayı olarak, V yaka bir model tercih edebilirsiniz. Askı detaylarına sahip olan bu ürünlerde, omuzları kapalı ve açık ürünlerde bulunabilir. Hatta üst kısmı yarasa yaka olarak da tercih edilirken, etek kesim detayları da farklı bir şekilde tercih edilebilecektir.

Ürünler ve tüm detaylar hakkında bilgiye, en iyi şekilde, görseller üzerinden ulaşabilmeniz daha mümkün olabilecektir.

Anvelop kesim elbise resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git