Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/modaikon/public_html/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 173

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/modaikon/public_html/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 180
Alıştırmalık Sütyen Modelleri ve Çocuk Sütyeni Kullanımı - Kadının Modası

Alıştırmalık Sütyen Modelleri ve Çocuk Sütyeni Kullanımı

Alıştırmalık Sütyen Modelleri ve Çocuk Sütyeni Kullanımı
16 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 386 kez okundu.

Buluğ çağına giren çocuklarda alıştırma sütyeni kullanmaya başlarken bazı şeylere dikkat etmelisiniz.

Öncelikle Alıştırmalık Sütyen Modelleri yani  ilk sütyen modeli seçerken çocuk sütyeni modelinin mutlaka meme ucunun değdiği bölüm pamuklu ve çok yumuşak olmalıdır.

Alıştırmalık sütyen bralet modeli öncelikle tercih edilmeli çok sıkı olmamalıdır.

Askısız alıştırma sütyeni almaya özen gösterilmelidir.

Genç kız ilk sütyen modeli kullanaak yavrumuz öğrenci olduğundan okul forması veya elbise altından belli olmamasına özen gösterilmelidir.

Aslında en önemlisi ise sütyen kullanmaya başlama yaşına gelen kızımız için de ilk sütyen kullanma zor olacağı için onunla konuşmalı, ilk defa sütyen kullanmaya başlayacağı için duygularına önem vermeli, onunla konuşup sorunlarını paylaşma yoluna gitmelisiniz.

Alıştırmalık sütyen seçimi için kızınızla birlikte alışveriş yapmalı onun da fikri alınmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git