2018 Pınar Şems Koleksiyonu

2018 sezonu Pınar Şems Koleksiyonu yepyeni tasarımı ile tesettür giyim dünyasında görücüye çıktı.

Tesettür giyim modellerinin en çok beğenilen ve en çok tercih edilen isimlerinden olan Pınar Şems 2018 Yaz koleksiyonu ile farkını ortaya koyuyor. Yepyeni tasarımları göz alıcı modelleri ile hanımların en çok tercih ettiği koleksiyon arasında. Hanımların özel davetlerinde, kokteyl ve kutlamalarında vazgeçilmez parçaları olarak en çok tercih edilenlerden olmayı başaran Pınar Şems markası, bu sezonda da adından çok söz ettirecek.

Pınar Şems Tunik Modelleri

Yenilikçi ve modern tasarımları ile yeni sezona renk katan birbirinden farklı Pınar Şems tunik ve Pınar Şems tulumları sitemizden inceleyerek kendinize en uygun  renk ve tarzı seçebilirsiniz. Yeni sezonda boncuk süslemeli tunik modelleri üzerine yoğunlaşan tasarımcı, hanımların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Düğünler, nişanlar, kına geceleri ve birçok özel davette farklı görünmek isteyen hanımlar için onlarca seçenek bulunuyor. 2018 Pınar Şems Koleksiyonunda istedikleri model ve rengi kolayca seçerek alabilirler.

Pınar Şems Kadife Elbiseler

2018 Tesettür abiye elbiseler ile ihtişamlı tasarımlara imza atan Pınar Şems, yeni sezonda hanımların dünyasını renklendirirken dikkat çeken tasarımlarından biri de  kadife abiye modelleri oldu. Üstünde görülen mükemmel işlemelerle renk verilen kıyafetler, tesettür ile uyumu kolayca yakalıyor. Kadife modeller, 2018 tesettür abiye modellerine kattığı farklılık ile rahatça göze çarpıyor.

Tercih Edilen Tesettür Abiyeler

Hanımların önemli günlerde sorduğu “Ne giymeliyim” sorusuna en yakışacak cevabı veren Pınar Şems, iddialı tasarımları ile hanımların zor zamanlarında onlara destek olmayı başarıyor. Geçen sezonda olduğu gibi bu sezonda da  birbirinden renkli modeller bulunduran 2018 koleksiyonunu markanın şubelerinden ve alışveriş sitelerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Yeni sezon abiye elbiseler arasından kendiniz için en çok yakışacak renk ve modeli belirleyerek  özel günlerinizi keyiflice geçirebilirsiniz.