2018 Kışlık Tesettür Kaban Modelleri

2018 Kışlık Tesettür Kaban Modelleri
30 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 166 kez okundu.

Artık soğuk havalar kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Hatta pek çok yerde yavaş yavaş kar yağışları da görülüyor. Giyim olarak da, vitrinlerdeki sonbahar kıyafetleri yerini çoktan kışlık kıyafetlere bıraktı. Kışın en çok tercih edilen kıyafetlerden bir tanesi de kışlık tesettür kaban modelleri. Peki, bu kış hanımları nasıl modeller bekliyor?

Bu kış öncelikle yine şıklık ön planda olacak. Kaban alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli noktalardan bir tanesi de tercih ettiğiniz giyim tarzına göre pek çok elbise ile kombin yapabileceğini bir kaban satın almak. Eğer canlı renkleri tercih eden birisiyseniz, alacağınız kaban da kesinlikle bu renklerle uyum sağlayacak bir kaban olmalı.

Bununla birlikte kışlık tesettür kaban modelleri arasında en çok rağbet görenler şıklığın yanında gerçekten vücudu sıcak tutan modeller. Bu bakımdan bu kışın moda kabanları arasında boğaz kısmı kürklü kabanlar mevcut. Suni kürkten yapılan bu kürkler boğaz bölgesini sıcak tutarak herhangi bir atkı kullanılmasına da gerek bırakmıyor. Kullanacağınız eşarbın da giyeceğiniz mont ile doğrudan orantılı olmasına dikkat etmek gerekmekte. Özellikle kış aylarında renkli ve çiçekli eşarplar yerine mont ile uyum sağlayabilecek koyu ve tek renk olan eşarplar kullanılabilir.

2018 kışlık tesettür kaban modelleri arasında bu yıl yine mendil yaka kabanlar ön planda olacak. Sadece siyah ve beyaz kırçıllı desenli olan bu kabanlar hem sıcak tutarken hem de şık bir görüntü verecek. Bu kabanlarla kullanılacak ufak bir el çantası kıyafetinizi tamamlayabilir. Mendil yaka kabanlar biraz daha spor bir görünüm sergiledikleri için kabanın altına kot pantolon ve çizme giyilebilir. Bu noktada çizme ile kullandığınız el çantasının da aynı renk olmasına dikkat edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git