2018 Kış Tesettür Modası

2018 Kış Tesettür Modası
17 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.579 kez okundu.

Kış artık kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Kalın kıyafetler aynı zamanda kullanılan şal ile de uyumlu olmalı. Bu kışın en moda rengi kış aylarının vazgeçilmezi olan siyah renk. Peki, 2018 kış tesettür modası başka hangi yenilikleri içeriyor?

2017 yılının sonlarında ve 2018 yılının ilk aylarında tesettür giyiminde bir sadeleşmeye gidildiği görülecek. Bu konuda yine kış aylarının vazgeçilmezi olan siyah renk ön plana çıkacak. Siyah renkli şalların altına giyilebilecek tek renk imitasyon kürklerin mükemmel bir kombin olacağı söylenebilir. Her ne kadar siyah renk önemli olsa da sadelik için çok fazla renk içermeyen, tek renkli kürkler de oldukça uygun.

 

Kürklerin içine giyilecek desensiz kazaklar da bu konu da sadeliği bozmaması için son derece önemli. Sade renklerden oluşan bu kıyafetlerle çok çeşitli kombinler yapabilmenize de olanak sağlamış olacaksınız. Bununla birlikte kürk giyerken çok fazla takı takmamaya da hem sadeliği bozmaması açısından hem de çok fazla rüküş olmamak adına dikkat etmekte fayda var. Bunun sebeplerinden bir tanesi kürkün tek başına oldukça gösterişli bir giyecek olması.

2018 kış tesettür modası aksesuar kullanımı anlamında çok fazla renk içermiyor. Hatta bu yıl aksesuar kullanımının da oldukça azalacağını söylemek mümkün. Geçtiğimiz yıllarda kıyafetlerin tasarımlarında kullanılan takılar dahi bu sene yerini sadeliğe bırakmış durumda. Pek çok kişi hala kışın güneş gözlüğü takılması olayına çok ön yargılı bir şekilde yaklaşıyorlar. Oysa ki 2018 kış tesettür modası çerçevesinde belki de kullanılması ön görülen tek aksesuar siyah güneş gözlükleri. Bu aynı zamanda sadeliği tamamlayan en büyük etkenlerden bir tanesi. Ayrıca yine siyah ve sade saatlerde 2018 kış tesettür modasının en önde gelen aksesuarlarından.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git