2018 İlkbahar Yaz Trendleri

2018 İlkbahar Yaz Trendleri
10 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 168 kez okundu.

2018 yılında bayanları sınır tanımayan renk ve doku kombinleri bekliyor. Artık tek parça elbiseler yerine mümkün olduğunca çok kombin yapılabilecek elbiseler tercih edilmeye başlandı. Bu da ne kadar bağımsız parça o kadar fazla kombin anlamına geliyor. Birbiriyle uyumu olmayan kombinler de 2018 ilkbahar ve yaz aylarına damgasını vuracak.

Birbiriyle hiçbir şekilde alakası bulunmayan, tamamen zıt renkleri bir arada kullanmak 2018 yılının trendleri arasında olacak. Parlak renkler olduğu gibi pastel renkler de oldukça fazla. Biraz salaş bir görünüm katsa da rengarenk kıyafetler önümüzdeki yılın ilgi çeken modası olacak gibi görünüyor. Bu renkler daha çok bloklar halinde kullanılacak. Yani giyilen her elbise öğesi tek bir renkte ve olacak. Ancak dikkat edilecek nokta her öğenin ya tamamen pastel renklerde ya da tamamen parlak olması. Parlak bir ceketle pastel renkli mat bir etek hoş bir tarz sergilemeyecektir.

Spor kıyafet tercih edenler için 2018 yılının ilkbahar yaz ayları da oldukça renkli geçecek. Önümüzdeki yıl trendlerinden bir tanesi de bisiklet şortlar. Taytları andıran bu şortlar, tayttan farklı olarak çok daha çeşitli kumaşlarla üretiliyorlar. Bununla birlikte ister aynı renk bir mont ister aynı renk bir gömlekle de çok rahat bir şekilde kombinlenir. Bunula birlikte bisiklet şortlar gece kıyafetlerinin altına da giyilebilecek.

2018ilbaharyaz01

 

2018 ilkbahar yaz modası için çok renkli ve parıltılı geçeceğini söylemek mümkün. Parıltılı taşlar taşıyan elbiseler de önümüzdeki yıl karşımıza sıklıkla çıkacak. Bu parıltılı elbiseleri kombinlerken yine benzer parıltılı ayakkabı ve çantalarla kombinlemek yerinde olacaktır. Zira buradaki amaç parıltıyı olabildiğince arttırabilmekte. Bu parıltılı elbiselerle kesinlikle pastel ve mat renkli elbiseleri kombinlememeye özen göstermek gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git