2018 Bayan Kazak Modelleri

2018 Bayan Kazak Modelleri
2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 318 kez okundu.

Her kış olduğu gibi kış aylarının bu ilk gününde kazaklar yeniden askılardaki yerlerini almaya başladılar. Bu kış yeni kazak alacak olan bayanları da çeşitli yeni modeller bekliyor. 2018 bayan kazak modelleri arasında en göze çarpan yenilik ise çok fazla renkli kazakların yerini daha sade kazaklara bırakması.

2018 bayan kazak modelleri kimi bayanlar için sıcaktan koruma amaçlı kimileri için ise şık görünme amaçlı olarak giyilecek. Ancak bu yıl şıklık ve vücudu soğuktan korumaya yönelik olarak üretilen kazaklar da mevcut. Tek ya da iki renk olarak göze çarpan kazakların üzerindeki örgü desenler ise çok büyük desenler yerine ufak ve sık olarak örülmüş desenlerden meydana geliyor. Bu sayede de yeni kazaklar rüküş olmaktan biraz uzaklaştırılmış ve sadelik ön plana çıkmış.

2018 bayan kazak modelleri arasında göze çarpan bir başka şey ise kazakların üzerinde ne metal ne de plastik hiçbir düğme ya da aksesuarın bulunmaması. Bu da kazakları sade bir duruma getiren özelliklerinden bir tanesi.

Bisiklet yaka klasik kazakların yanında V yaka olarak ancak klasik bir V yaka kazağa göre yakanın omuzlara kadar açık olduğu modellerde 2018 kışında bayanların zevkine sunulan modeller arasında. Oldukça sade olan bu kazaklar biraz daha spor görünmek isteyen bayanlar için birebir. Bununla birlikte bisiklet yakanın daha geniş kesimlisi olan salaş yaka tabir edilen kazaklar da bir kolye kullanılarak tamamlanabilir. Diğer türlü yaka çok açık kalacaktır. Gömlek yaka kazaklar ise ofis ortamında çalışan bayanlar için biraz daha resmi bir hava yaratacağı için uygun olabilir. 2018 bayan kazak modelleri bu sene çok daha sade ve giyen bayana ağırlık katan bir çizgide olacak.

kazak01

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git