2017 Modasının Uzun Kollu Bayan Gömlek Modelleri

2017 Modasının Uzun Kollu Bayan Gömlek Modelleri
18 Mart 2016 tarihinde eklendi, 878 kez okundu.

Her ne kadar erkekler daha çok tercih etse de, yine bayanlar için de uzun kollu bayan gömlek modelleri birbirinden farklı tasarımları ile 2017 kreasyonları arasında yer alıyor. Her geçen yıl moda rüzgârları farklı eserken, yine 2017 kreasyonları arasında bulunan uzun kol bayan gömlekler, oldukça fazla renk çeşidi ile kullanıcısına sunuluyor.

Maskülen gömlek

2016 Maskülen bayan gömlek

%65 polyester ve % 35 pamuktan üretilen bu ürün, maskülen gömlek olarak sizlerin karşısında. Kol uzunluğu uzun kol olarak tanımlanırken, kollarda kilit olarak düğme kullanılmıştır. Standart düğme kullanılabildiği gibi, yine pek çok farklı düğme detayı da kendini gösterebilir. Maskülen tarza hitap ettiği düşünülse de yine birbirinden farklı tarza da iyi bir seçim olabilir. Tabi ki, yaka seçenekleri de olduğu gibi, bu model İtalyan yaka kesimi ile sizlere sunuluyor.

Pamuk gömlek

Uzun Kollu Bayan Pamuk Gömlek

Eğer ki % 100 pamuklu bir gömlek tercih etmek istiyorsanız, yine diğer özelliklere de göz atmanız önemli. Düğme detaylarında çıt çıt düğme kullanılabilirken, standart ilikli düğmeler de kullanılabiliyor. Moda tasarımcılarının ürünlerinde değişiklik gösterebilecek bir özellik budur. Bunun yanı sıra, cepleri zımbalı olan, manşetleri de ayarlanabilir özelliğe sahip bir model tercih edebilirsiniz. Gökyüzü mavisi ve beyaz çizgiler kullanılan uzun kollu bayan gömlek modelleri tercih sebebi olurken, oldukça fazla beden seçeneği de sizlere yardımcı olabilecektir. Tüm detaylara görsellerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git