2017 Tesettür Yelek Modelleri

2017 Tesettür Yelek Modelleri
23 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 807 kez okundu.

Her mevsim kullanımı uygun olan tesettür yelek modelleri için pek çok farklı model ve desen bulunmaktadır. Bazı yelekler uzun modelde tasarlanmışken bazılarının daha kısa ve kullanışlı tasarlandığı görülebilmektedir. Bu yelekler sadece tesettürlü bayanlar için değil tesettürü tercih etmeyen bayanlar için de kullanıma açıktır. Hatta tesettür tercih etmeyen bayanların tesettür yelek modelleri adına pek çok farklı ve şık kombinler ortaya çıkardığı da görülebilmektedir.

Özellikle son zamanlarda yelek kullanımını daha fazla popüler olması ile birlikte tesettürlü bayanlar için de hem kombinlemesi kolay hem de şık görünen pek çok farklı yelek modeli tasarlanmıştır. Bu yelek modellerinin en büyük özelliği, çok renkli tasarımlara sahip olduğu gibi; sade ama şık renklerle de kombinlenebilir olmasıdır. Genç kızlar dahil neredeyse tüm bayanlar tesettür yelek modelleri ile rahat bir şekilde kombin yapabilmektedir.

Tesettür yelek modelleri ile nasıl kombin yapılır?

2016 Tesettür Yelek Modelleri

Öncelikle tesettür yelek modellerinin kim tarafından kombinleneceği önemli bir konudur. Eğer tesettürlü bir bayan kombini giyecek olan kişi ise, uzun kollu düz gömlekler ve İspanyol paça modelinde pantolonlar tercih edebilir. Günlük kullanıma uygun olan bu model, özel davetler için de oldukça başarılı olacaktır. Kombinin altına platform topuk bir ayakkabı veya düztaban ayakkabı ile güzel bir uyum da yakalanabilir.

Eğer kombini giyecek olan kişi tesettür tercih etmeyen bir bayan ise, tesettürlü bayanlara göre daha fazla kombin seçeneğinin olduğu söylenebilir. Yeleğin altına istenir ise mini bir şort ve spor ayakkabı giyilerek bir kombin oluşturulacağı gibi, dar paça pantolon ve askılı body kullanarak da şık bir kombin oluşturulabilir.

Tesettür yelek modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Piyasadaki fiyat aralığı yüksek olmayan tesettür yelek modellerinin ortalama fiyat aralığı 25 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Ayrıca İnternet’te bulunan pek çok sitede daha uygun fiyata satılan tesettür yelek modellerine ulaşmak da mümkündür. Tesettür yelek modelleri fiyat aralığı kullanılan desen veya yeleğe eklenti olarak yapılan dantel, boncuk vs gibi özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git