2017 Jean Şort Modelleri

2017 Jean Şort Modelleri
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 680 kez okundu.

2017 ilkbahar- yaz koleksiyonları arasında, pek çok farklı model bulunurken, kıyafet sektöründe yer alan gelişimler ile birlikte, genel olarak bayanların tercihlerinden olan, 2017 Jean şort modelleri yine birbirinden şık ve modern. Bazı modeller hakkında bilgiler vermek gerekirse, kesim detayları, desenler ve modeller şu şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.

Mini şort modelleri

2016 Mini şort modelleri

İlk olarak, yaz sezonu için en güzel modeller arasında bulunan, kısa Jean şort modelleri, bayanların ilgisini çekiyor. Üzerinde yırtık detaylar son yılların modasını oluştururken, şort kesim detayları püsküller ile hareketlilik kazandırılmıştır. Dar ve bol kesim olarak ürünler de kalıp seçeneği olarak kullanıcısına sunulmaktadır. Tabi ki bu durumda, renk seçimi olarak, mavinin en güzel tonları da tüketicilere sunulanlar arasında.

Taşlanmış modeller

2016 Taşlanmış modeller

Bildiğiniz gibi, Jean ürünlerde, genel olarak taşlanmış detaylar renk tonları ile kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Yine bu modeller, yırtık detaylar ile şekillendirilirken, farklı düğme seçenekleri ve paçalarının kıvrım detayları da göz atılması gereken detaylar arasında.

Taşlı şort modelleri

2016 Taşlı şort modelleri

                Biraz daha abartılı, şık ve parıltılı bir model seçmek istiyorsanız, böylelikle cep detayları üzerinde bulunan parlak taş süslemelerine sahip olan şortlardan da seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Standart şort modelleri

2016 Standart şort modelleri

Sizlere, kesim detayları standart boy olan 2017 şort modelleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, yine yukarıda bahsettiğimiz tüm özellikler bunlarda da mevcut durumdadır. Dar kesim detayları ile sizlere şıklık kazandıran bu ürünlerde, arkasında bulunan cep detayları şıklık kazandıranlar arasında. Elbette ki cepleri taşlanmış olan tasarımlarda bulunurken, tek renklere sahip olan uzun şort modelleri hem bay hem de bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Yüksek bel şort

2016 Yüksek bel şortlar

                Giyim tarzı olarak farklılık gösteren kişiler için, yüksek bel detayları ile şekillendirilmiş şort modelleri de seçimler arasında olabilmektedir. Yüksek bel detayları ile nostaljik bir hava sunan şort modelleri, son yıllarda yine tercihler arasında yer alıyor. Sizlerde bu ürünlere, görsel öğeler dahilinde ulaşabilir, kendi tarzınıza göre renk tonları ve model seçenekleri arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda sizlere sektörde pek çok farklı öncü marka yardımcı olabilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git