2017 İlkbahar-Yaz Tesettür Pardesü Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz Tesettür Pardesü Modelleri
13 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 859 kez okundu.

2017 İlkbahar Yaz tesettür pardesü modelleri

Modanın ve giyim sektörünün giderek hızlandığı ve yenilendiği şu günlerde bir diğer yenilenen moda sektörü de tesettür giyimdir. Tesettürlü kadınların her geçen gün giyimlerine çok daha düşkün olmaları ve daha özen göstermeleriyle birlikte birçok modacının elinden tesettür giyim modelleri tasarlanmaktadır. Tesettürlü kadınların günlük hayatta en çok giydiği kıyafetlerden olan pardesülerin de 2017 ilkbahar yaz tesettür pardesü modelleri içerisinde oldukça şık modelleri yer almaktadır. Bu modeller arasından beğendiğiniz ve tarzınıza uygun olan bir pardesü seçerek istediğiniz şıklığı yaratabilirsiniz.

Belden bağlamalı pardesüler

2016 Belden bağlamalı pardesüler

Birçok tesettürlü kadının son yıllarda en çok beğendiği ve tercih ettiği pardesü modellerinden olan belden bağlamalı pardesüler hem oldukça modern hem de şık gösteren kıyafetler arasındadır. Belinizin inceliğini ön plana çıkartacak olan bu pardesülerin kullanımı da oldukça kolay olmakla birlikte birçok renkte ve desende tasarlanmaktadır. Özellikle bahar ve yaz aylarının cıvıl cıvıllığını yansıtacak olan renklerin tercih edildiği belden bağlamalı pardesü modellerinde kırmızı, sarı, hardal, mavi ve yeşil gibi canlı renkler tercih edilmektedir. Oldukça spor bir tarz oluşturan belden bağlamalı pardesülerde yine istediğiniz gibi spor ayakkabı modellerini kombin edebilir ve günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Fermuarlı pardesü modelleri

2016 Fermuarlı pardesü modelleri

Kullanım kolaylığının yanı sıra oldukça şık bir yapıya sahip olan fermuarlı pardesü modelleri birçok tesettürlü kadının 2017 yılında da ilk tercihleri arasına girmeyi başarmıştır. Boydan boya olan bir fermuarın yanı sıra kenarlarına işlenmiş ufak fermuar detaylarıyla da hareketli bir görünüm yaratılan bu pardesülerde genel olarak gümüş ve altın sarısı fermuar detayları kullanılmaktadır. Altın sarısı fermuarların vermiş olduğu şıklık ile klasik ortamlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu pardesüler oldukça rahat ve modern görünümdedir.

Düğmeli pardesüler

2016 Düğmeli pardesüler

Tesettürlü kadınların üzerine en çok gördüğümüz pardesü modellerinden olan düğmeli pardesü modelleri 2017 yılında da modacılarımız tarafından en çok işlenen pardesüler arasındadır. Özellikle düz bir pardesüde düğme detaylarıyla oluşturulan şıklık birçok kadının beğenisini kazanmaktadır. İsterseniz bol inen isterseniz de belden oturtmalı modelleri bulunan düğmeli pardesüler oldukça kullanışlı ve spor modeller arasında yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git