2017 İlkbahar-Yaz Pantolon Trendleri

2017 İlkbahar-Yaz Pantolon Trendleri
23 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 561 kez okundu.

Günlük hayatımızda çok daha rahat olmamızı sağlayan pantolonlar uzun yıllardır kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Birbirinden şık ve farklı tasarımlardaki pantolonlar ile kadınlar ister spor isterlerse de klasik bir şekilde şık olabilmektedir. Her zaman güzelliğine, bakımına ve giyimine özen gösteren kadınlar aynı zamanda modayı takip ederek modaya uygun giyinmeye de özen göstermektedirler. Bunun için ise her yıl trend olarak çıkan pantolonları da sıkı bir şekilde takip ederek giyerler. Bu yıl ki 2017 ilkbahar yaz pantolon trendleri arasında ise bilekten pantolonları, yırtık pantolonları ve yüksek bel pantolonları görmekteyiz.

Yüksek bel pantolonlar

2016 Yüksek bel pantolonlar

Son birkaç yılın en çok beğenilen ve en moda pantolon modellerinden olan yüksek bel pantolonlar bütün kadınları etkisi altına almaktadır. İstediğiniz birçok şey ile rahatlıkla kombin yapabildiğiniz yüksek bel pantolon modelleri oldukça şık ve modern bir görünüm oluşturmaktadır. İsterseniz dar paça isterseniz de bol paça tercih edebileceğiniz yüksek bel pantolonlar aynı zamanda boyunuzun da uzun görünmesini de sağlamaktadır. İster kısa göbekten bir tişört ile isterseniz de yine göbekten bir kazak ile kombin edebileceğiniz bu pantolonlar ile hem oldukça modern hem de modaya uygun görünebileceksiniz.

Yırtık pantolonlar

2016 Yırtık bol paça pantolonlar

Birçok erkeğin ve kadının severek giymiş olduğu yırtık pantolonlarda 2017 yılında tek dizi yırtık olan pantolonlar modaya hakim olacaktır. Özellikle mavi kotlardan ziyade renkli olan siyah, kırmızı, lacivert, hardal rengi kot pantolonlar bu yıl çok daha fazla tercih edilecek olan yırtık pantolon modelleri arasındadır. Yine yırtık pantolonlarda da yüksek bel, orta bel, düşük bel modelleri tercih edebilirken genel olarak dar paça olarak giyilmektedir.

Bilekten pantolonlar

2016 Bilekten pantolon modelleri

Son iki yıldır olduğu gibi 2017 yılının da en trend pantolon modelleri arasında yine bilekten pantolonlar baş sıralarda yer almaktadır. Dar paça olarak tasarlanan bilekten pantolonlar ister babet, isterseniz spor ayakkabı isterseniz de topuklu ayakkabılar ile kombin yapılarak çok güzel bir görünüm oluşturmaktadır. Bununla birlikte bilekten pantolon modellerinde de yine yüksek bel pantolonlar çok daha tarz bir görünüm oluşturmakla birlikte çok daha modern bir görünüm de katmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git