2017 İlkbahar-Yaz Beli Kısa Crop Gömlekler

2017 İlkbahar-Yaz Beli Kısa Crop Gömlekler
1 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 717 kez okundu.

Alımlı ve şirin görünüm kazandıran beli kısa crop gömlekler, bayanların gardroplarında yerini almaya başaran parçalar arasındadır. Pantolonlar, kotlar ve eteklerle kısacası her şeyle giyilebilmesi mümkün. Fiziğin güzelliğini gösteren beli kısa crop gömlekler yüksek bel pantolonlarla hoş bir kombin oluşturuyor.  Zarif bir görünüm sağlayan salaş görünümlü gömlekler, günlük giyimde kullanılabilecek türdendir. Kadınsı özellikleri ön plana çıkaran 2017 sezonunun en gözde crop parçalar arasında gömlekler kadar bluz ve kazaklar da tercih ediliyor. Özellikle kış aylarında crop kazaklar gömleklerle kombin edilerek iş yaşamında da kullanılabilecek türdendir.  Bu tür kıyafetlerin giyiminde en önemli olan yüksel bel kıyafetlerle giyilmesidir. Şık ve kadınsı görünümü yansıtmak için pantolonlar ya da yüksek bel midi eteklerle tercih edilebilir.

Kış aylarında kazaklar ve bluzlarla karşımıza çıkan kısa üstler, yaz aylarında yerini gömleklere bırakıyor. Uzun bel pantolonlarla tercih edilen crop gömlekler hafif şekilde derinin görünmesine izin veriyor. Karın bölgesini gösteren bu tür kıyafetlerle feminen görünüm kazanmak mümkün. Giyimde spordan yana olan bayanlar kot pantolonlar ve 2017 crop gömlekler ile kombin oluşturabilirler. Kısa üstlerin tercih edildiği giyimlerde dikkat edilmesi gereken noktalar da vardır elbette. Kısa crop gömlekler, bluzlar ve kazaklar birbirinden farklı boyutlara sahiptir. Vücut tipinize göre size en uygun uzunlukta kısa üst tarzını seçmelisiniz. Daha mütevazi bir boyun görünümü kazanmak için boyun bölgesinde dekolte olmayan tarzlar önem taşır.

Beli Kısa Crop Gömlek Modelleri

Kısa belli crop gömleklerle hoş bir görünüm elde etmek için uzun alt giyim seçilmelidir. Böylece crop gömlek daha ön planda olacaktır. Yeni sezonun gözde etek modeli kalem etekler ile sıkı crop gömlek modelleri seçilebilir. Yaz aylarında sıkı şortlarla da harika bir uyum yakalanabilir. Şık bir görünüm kazanmak isteyenler için 2017 beli kısa crop gömlekler vazgeçilmez olacaktır. Gece davetlerinde tercih edileceğinde yüksek topuklu ayakkabı, şık etek veya pantolon ile kombin yapabilirsiniz. Spor görünüm kazanımı içinse rahat pantolon ve şortlarla crop gömlekler en doğru seçimdir. Yaz aylarında günlük giyimde bol kesim pantolon, crop gömlek ve sandalet tarzı ayakkabılar rahatlık için ilk sırada yer alır.

Etiketler:

2017 İlkbahar-Yaz Beli Kısa Crop Gömlekler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. canili dedi ki:

    2016 İlkbahar-Yaz Beli Kısa Crop Gömlekler, ve Beli Kısa Crop Gömlek modelleri ve resimleri güzl yazıııı

Sayfa başına git