2017 Smokin Erkek Pantolon Modelleri

2017 Smokin Erkek Pantolon Modelleri
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 787 kez okundu.

Erkeklere, şıklık ve modernlik sağlayan pek çok kıyafet sunulurken, 2017 yılına uygun konseptler ile birlikte kullanıcılarına sunulan, smokin pantolon modelleri bir hayli fazla ilgi görüyor. Smokin takım elbiseniz ile uyum sağlayabilecek olan pantolon modelleri arasında, kesim detayları oldukça şık ve kullanışlı.

Rahat kesim detayları ile şekillendirilen bu modeller, farklı renk ve desenli olarak da tercih edilebilmektedir. Eğer ki, moda tasarımcılarının ve hazır giyim sektöründe yer alan bazı firmaların sunduğu ürünler, kombinler hakkında bilgiler vermek gerekirse, şunlardan bahsedebiliriz.

Beyaz pantolonlar

2016 Smokin Erkek Beyaz Pantolonlar

Eğer ki beyaz smokin modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız, % 100 ipek krep kumaşlardan üretilmiş bir ürün sizlere yardımcı olabilecektir. Kalite bakımından ve şıklık bakımından iyi bir yere sahip olurken, damat adaylarının tercihlerinden olabilir. Yine smokin pantolonlar için bayanlarda tercih yapabilmektedir. Bayanlar için özel tasarlanan bu ürünlerde, ekru oldukça fazla tercih edilen renk seçenekleri arasında.

Siyah pantolonlar

2016 Siyah Smokin Pantolonlar

Her yıl olduğu gibi, 2017 smokin modelleri arasında, siyah pantolon modelleri yine oldukça fazla tercih edilmektedir. Slim fit kesim detayları ile şekillendirilmiş bu pantolonlar, parlak, net ve mat seçenekleri ile erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Ceketleriniz, gömlek ve kravatlarınız ile uyum sağlarken, kullanılacak şık bir ayakkabı ve kemer ile de tamamlayıcı özellik kazanabilecektir.

Parlement mavisi

2016 Parlement Mavisi Smokin Pantolon

Her ne kadar smokin modellerinde tercih edilir bir renk mi bilinmez ama yine takım elbiselerde bir hayli fazla tercih edildiği görülmektedir. Kravat kullanacaksanız eğer güzel bir seçim. Fakat kuşak, papyon kullanılacak ise, parlement mavisi pek tercih edilmeyebilir. Tabi ki bu da kişisel bir görüş. Sizler kendinize en uygun renk tonlarından seçimler yapabilirsiniz.

Mat pantolon modelleri

Mat Smokin Pantolon Modelleri

Parlak bir pantolon modeli, tarzınızı yansıtmıyor olabilir. Bu durumda da hazır giyim sektöründe, damatlık modelleri sunan pek çok marka ve firma tarafından mat ürünler kapsamında seçimler yapabilirsiniz. Sizlere bu konuda daha fazla detay ve çeşitlerden bahsetmek üzere, görsel arşivimizi oluşturduk. Bir smokin için tercih edilebilecek pantolon modellerine göz atarak, kendi tarzınıza en yakın olan ürünün üzerinde yoğunluk gösterebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git