2017 Boyfriend Yırtık Bayan Pantolonlar

2017 Boyfriend Yırtık Bayan Pantolonlar
13 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 640 kez okundu.

Boyfriend yırtık pantolonlar jean modellerinden en rahat ve en salaş olanlarıdır. Erkek arkadaşının pantolonunu mu giyip çıktın anlamında kullanılmaktadır. Çoğunlukla paçaları katlanarak giyilen bol yırtıkları olan tarzda giyilmekte genellikle topuklu ya da spor ayakkabılarla giyilmektedir. Çok şık bir görüntü elde etmek isterseniz mutlaka bu tarzı denemeniz gerekir.

 Boyfriend Yırtık Pantolon Modelleri

Güzel kombinlendiğin de ince uzun bacakları ve orantılı vücuda sahip olanlarda güzel görünmekle birlikte uygun kullanılmadığında komik görüntülere de sebep olmaktadır. Spor olduğu kadar uygun aksesuarlar kullanıldığında oldukça abiye görünümlerde yakalamak mümkündür.

2017 Boyfriend yırtık bayan pantolon modellerinde daha çok mavinin tonları yer almakta bunun yanı sıra siyah ve beyaz a yakın tonlara da rastlamak mümkün olmaktadır. Vücudu orantılı ince uzun bacaklı daha çok zayıf bayanlarda zarif durmasının yanı sıra kilolu ve orantısız vücutlularda komik görüntülere neden olmaktadır. Moda diye kendisini komik pozisyona düşürmek ve toplumda garip karşılanmak hiç hoş olmamaktadır.

 Boyfriend Yırtık Bayan Pantolonlar

Boyfriend yırtık bayan pantolonlarda özellikle diz bölgesinde veya ön üst kısımlarında yıpratılarak yırtıklar oluşturulmakta görüntüyü daha fazla salaşlık kazandırılmaktadır.

Giydiğiniz boyfriend jean pantolonunuzla topuklu şık ayakkabılarınız feminen bir bluz ve kolunuza takacağınız erkek tarzı saatle tamamladığınızda tam bir ambians oluşturmayı başarırsınız. Ayakkabılarınızı ön plana çıkarmak için mutlaka pantolonun paçalarını katlayarak bileklerinizi açığa çıkarmalısınız.

Seçeceğiniz renk tonu da oluşturacağınız kombinde önem arz etmektedir. Çok koyu renkler modelin bütünlüğünü bozmaktadır. Tamamlayacağımız bluz ve ayakkabıya uygun renk tonu seçmeliyiz. Yırtık pantolon tarzı ile şık bir görsel elde edebilirsiniz. Hem modaya uygun olması hem de kaliteli olması ayrı bir öneme sahiptir. Sizde kendi tarzınızı yansıtmak isterseniz bu modelleri seçebilir ve farkınızı yansıtabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git