2017 Baskılı Gömlek Modelleri

2017 Baskılı Gömlek Modelleri
12 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 763 kez okundu.

Her yıl olduğu gibi, yine bu yılda en güzel tasarımlar ile karşınıza çıkan gömlek modelleri, kolay kombin özelliklerine sahiptir. Birbirinden farklı model ve renk seçeneği bulunurken, 2017 baskılı gömlek modelleri de bir hayli fazla tercih edilmektedir. Baskı ve desen seçenekleri, yaka kesimleri hakkında detaylara yer vermek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Geometrik baskılı gömlekler

2016 Geometrik Baskılı Gömlek Modelleri

Genel olarak erkeklerin tercihleri arasında yer almaktadır. Gömlek üzerinde bulunan mini geometrik desenler baskısı ile gayet şık ve kullanılabilir bir tasarım. Farklı renk seçeneklerinin bulunmasından dolayı, pek çok kişinin ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. % 100 koton üretimi ile daha sağlıklı bir giyim gerçekleştirebilirsiniz.

İtalyan yaka gömlekler

2016 İtalyan yaka gömlekler

İtalyan ve Fransız kesimler kıyafet sektöründe oldukça fazla kullanılırken, İtalyan yaka kesimi ile sizlere sunulan bu baskılı gömlek modeli, gayet şık ve tercih edilir bir model. Ana renk koyu mavi olurken, üzerinde gri baskılar bulunarak, şık bir hale getirilmiştir. Dar kesim kalıbı ile vücut ile tam bir uyum sağlaması da tercih edilecek diğer özellikleri arasında.

Zebra baskılı bayan gömlekler

2016 Zebra baskılı bayan gömlekler

Bayanlar bu konuda oldukça seçici olurken, zebra baskılı gömlekler arasından seçimlerini yapabilirler. Siyah ve grinin tam uyumu olan zebra baskısı gömlekler, normal kesim ya da dar kesim kalıpları ile şıklık kazanıyor.

Leopar desenli gömlek

2016 Leopar desenli gömlek modelleri

Bir zamanların moda rüzgârlarını estiren leopar deseni, tercih edilecek baskılı gömlek modelleri arasında yer alabilir. Her ne kadar eski sezonda daha çok bulunması mümkün ürünler arasında olsa da, iyi bir araştırma ile bu modele de oldukça kolay sahip olabilirsiniz. Kol düğmeleri şıklık kazandıranlar arasında olurken, bisiklet yaka, halim yaka gibi özellikleri de sizlerin ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecektir.

2016 Çiçek Baskılı Gömlekler

2016 Çiçek baskılı gömlek modelleri

Yaz günlerinde elbette ki gömlek baskılarında daha canlı ve renkli baskılar kullanılmaktadır. Bu durumda da yaz renkleri kullanılan çiçekler, gömlekler üzerinde bulunurken, gayet rahat ve ferah görünümü ile sizlere yardımcı oluyor. Tercih edilecek kumaş seçeneği de ince yapısı ile yaz günlerinin sıcak zamanlarında sizlere destekçi olabilecek özellikler arasında yerini almıştır. Tüm renk ve model seçenekleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git