2017-2018 Kış Modası

2017-2018 Kış Modası
16 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

Yavaş yavaş havaların serinlemeye başlamasıyla kış ayları için ünlü markaların trendleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. 2017-2018 kış modası  için birbirinden farklı elbiseler içeren tasarımlar şimdiden ilgi topluyor.

Ofis kıyafetleri yine bu kışın tercihleri arasında olacak. Çalışan bayanların ofis ortamında giymeyi tercih ettikleri resmi takım elbiseler ve kalem etekler, kış aylarında sokak kıyafetleri olarak karşımıza çıkacaklar. Bu da ofis ciddiyetinin sokaklara taşınması anlamına geliyor. Bununla birlikte plastik kullanımına olan ilgi de artacak. Plastik olmasa bile plastik izlemini veren, uçuk renkli parlak montlar bizleri bekliyor. Birkaç yıldır çanta ve ayakkabı ile karşımıza çıkan plastik bu kış da elbise olarak kış modasını etkisi altına alacak.

Milenyum Renkleri Geri Dönüyor

2000 yılına girildiği kış büyük rağbet gören metalik renk, daha sonraları milenyum rengi olarak anılmaya başlanmıştı. Bu kış aynı parlak, metalik renkli elbiseler karşımıza çıkıyor. Uzay çağı tarzı olarak da adlandırılan bu tarz elbiseler, sokakta yürürken insanların ilgisini çekecek.

Her dönemin değişmez tarzı olan spor kıyafetler yine raflarda olacak. Renkli parlak kumaşlardan üretilen ve vücut hatlarını ortaya çıkaran ince pantolonların yanında yapay kürkler güzel bir moda akımı başlatabilir.

Renkli Kürkler

Hayvan severler tarafından pek hoş karşılanmasa dahi bu kış renkli kürkler yine moda olacağa benziyor. Ancak bu sefer tek renkli kürkler yerine, yaka, gövde ve etek kısmı değişik renklere boyanmış kürkleri göreceğiz. Elbette ki yapay olanları da bu konuda hassas olan insanlar için üretilecektir.

İlginç Şapka Tasarımları

Şapkalar 2017-2018 kışına yine damga vurmaya hazırlanıyor. Paris moda haftasında tanıtılan birbirinden ilginç ve tasarım harikası şapkaları önümüzdeki kış aylarında sokaklarda görebiliriz. Üzerleri taşlı olması itibariyle taşıması zor olan şapka modellerini sokaklarda görmek gerçekten enteresan olacak. Bununla birlikte normal bir insan kafasından çok büyük olan şapkalar ve tamamen yünden örme şapkalar yine 2017-2018 kışının trend şapkaları olma yolundalar. Önümüzdeki aydan itibaren yeni kış modasını sokaklarda görmeye başlayacağız. Şu anda pek çok ünlü giyim markası kış ayları modasını yansıtan bu elbiseleri satmaya başladılar bile.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git