2016 Yeni Trend Kolsuz Yelek Modelleri

2016 Yeni Trend Kolsuz Yelek Modelleri
25 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

2016 Yeni Trend Kolsuz Yelek Modelleri oldukça fazla renk ve çeşit seçeneği olduğu için, aralarında seçim yapmak oldukça zordur. Şüphesiz ki 2016 yılına damga vuran Trend parçalardan biri kolsuz yeleklerdir. Çünkü tesettürlü bayanlar, açık bayanlar, zayıf bayanlar, kilolu bayanlar için birçok seçeneği mevcuttur. Durum böyle olunca da Mini eteklerin üzerine, pantolonların üzerine, elbiselerin üzerine sık sık yelek tercih edilmektedir. Çok talep edildiği için tasarımcılar tarafından yüzlerce çeşit ve rengi tasarlanmıştır. 2016 trend kıyafetler arasına giren Kolsuz Yelek,  tesettürlü bayanlar tarafından daha fazla tercih edilmiştir.

2016 Kolsuz Bayan Yelek Modelleri

Özellikle de Yaz aylarının gelmesiyle beraber, kolsuz olması nedeniyle, bu sene çok ses getiren kombinler için imza atacak gibi gözüküyor.  Tasarımcılar, bu yelekleri tasarlarken hem iş hayatına yönelik hem de özel davetlere yönelik ve günlük spor yaşama yönelik çeşitli olarak tasarlanmışlardır.  Üstelik kolsuz yelekler de kombin yapma seçeneği çok fazladır.  Mini etek üzerine, şortlar üzerine, pantolon üzerine, elbisenin üzerine yapılan kombinler doğru aksesuar ve ayakkabıyla birleştirildiği zaman ortaya çok şık görüntüler çıkmasına yardımcı olur.

Kolsuz Bayan Yelek Modelleri

Genellikle tesettür kullanan bayanlar, Kolsuz Yelek Modelleri ile kombinlerken,  pantolonu ya da ayakkabı ile uyumuna dikkat etmektedir. Açık ve daha özgür giyinmeyi seven bayanlar ise, mini şortların üzerine çantalarına ya da aksesuarlarına uydurarak daha şık kombinler elde edebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git