2017 Yeni Poly Eşarp Modelleri

2017 Yeni Poly Eşarp Modelleri
4 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 763 kez okundu.

Tesettürlü bayanların “tesettürlü” olmasını sağlayan eşarp ve şallar, çok çeşitli ve çok modelli olabilmektedir. Sadece tek renk bir eşarbın üzerine milyonlarca desen ve şekil yapılarak kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Karaca markası da sadece “Poly” olarak adlandırdığı bu desenli eşarp modellerini satışa sunduğu andan itibaren yoğun bir ilgi ile karşılaşmıştır. Tesettürlü bayanların her türlü kombini sağlayabileceği Poly eşarp modelleri, çok desenli veya daha sade olarak görülebilmektedir.

Poly Eşarp Modelleri

Doğru kombini yapabilmek için öncelikle uygun bir eşarp seçimi ile işe başlanmalıdır. Aynı şekilde eşarp seçimi en sona bırakmak da mümkündür. Fakat var olan eşarp sayısı ve modelinin kısıtlılığı söz konusu ise eşarp seçimini en sona bırakmak her zaman uygun bir görüntü oluşturamayabilir. Bu nedenle ya çok desenli ve çok renkli eşarplar seçilerek eşarp modelinden bir renkte kombin tamamlanacak, ya da tek renk bir eşarp seçilerek kıyafet biraz daha hareketlendirilecek.

Poly eşarp modelleri arasından en çok göze çarpan kuşkusuz rengarenk olanlarıdır. Aynı zamanda fiyat anlamında da oldukça uygun rakamlara satılması itibari ile çok çeşitli ve çok renkli bir eşarp kombini yapabilmek mümkün olacaktır.

Poly eşarp modelleri nelerdir?

Genellikle normal eşarp modellerine oranla daha ince bir eşarp kumaşı olan Karaca Poly eşarp modelleri, bir kare çerçeve şekli içerisinde desenlendirilmektedir. Bunun yanı sıra daha çok kare ve çizgi kullanmayı tercih eden Karaca Poly, ürünlerinde “rayon kumaş” kullanmaktadır. Bu durum sayesinde her yaştan tesettürlü bayana hitap edecek modeller ortaya çıkarılmaktadır. Ayrıca, tesettürü tercih etmeyen bayanlar içinde fular olarak kullanılabilecek modeller bulunmaktadır.

Poly eşarp modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Diğer eşarp modellerine göre oldukça uygun fiyata satışı yapılan Poly eşarp modelleri, pek çok internet sitesinde düşük fiyata satılmaktadır. Mağazalara oranla internetten daha uygun fiyata bulunabilen modellerin mağazalarda fiyatı 25 TL ile 50 TL arasında değişirken; internetten yapılan satışlarında 10 TL ile maksimum 35 TL arasında değiştiği görülebilmektedir.

Her kombine uyum sağlayabilen Poly eşarp modelleri, dayanıklı kumaş yapısından ötürü uzun zaman kullanılabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git