Karşınızda 2016 Monique Lhuillier Gelinlik Modelleri

Karşınızda 2016 Monique Lhuillier Gelinlik Modelleri
2 Mart 2016 tarihinde eklendi, 597 kez okundu.

1996 yılından Monique ve eşi tarafından oluşturulan marka; Emma Stone, Taylor Swift, Kristen Bell, Michelle Obama, Blake Lively gibi ünlülerin kıyafet ve gelinliklerini tasarlayarak başarısını kanıtlamış durumda. Dünya çapında lüks ve modern tasarımlarını duyurmayı başarmış Monique Lhuillier gelinlik modellerinde ise en çok tercih edilen tasarımlarını şöyle sıralıyor:

Model Fairy Gelinlik Modelleri:

2016 Monique Lhuillier Model Fairy Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri ve işlemeli Gelinlik Modelleri bir üst kullanan modacı, etek kısmını bol döküm bırakarak uçuşan bir görünüm elde ediyor. Ayrıca yine etek kısmındaki derin bacak yırtmacı da, gelinliğe hareket katan detaylardan biri. İşlemelerin üst kısımda görüldüğü bu model, etek bölümünü sade bırakıyor. Gerdan bölümü üzerinde, gelinliğe bağlı gümüş renkli tellerle oluşturulan floral desenler ve taş işlemeleri de ekstra transparan ve ten rengi bir kumaş üzerinde, kolye gibi aksesuarlara gerek bırakmayacak şekilde göze çarpıyor.

Model Ginger:

2016 Monique Lhuillier Model Ginger Gelinlik Modelleri

Kumaş üzeri işlemeleri hariç, oldukça sade bu model, straplez bir üst ve mini eteğin birleşimiyle tasarlanmış durumda. Kumaşın transparan olduğu ve işlemlerin de bu nedenle yoğun tutulduğu görülürken, beyaz renk yerine kullanılan ginger renk ise gelinlik üzerindeki detaylandırma eksikliğini tamamen gideriyor. Etek kısmının hafiften kabartıldığı da göze çarparken, geniş omuzlu ve zayıf bayanların tercih etmesi gereken bu tasarım straplez Monique Lhuillier gelinlik modelleri arasında en çok göze çarpanlardan biri.

 

Model Lacey:

2016 Monique Lhuillier Model Lacey Gelinlik Modelleri

                Tek kelimeyle, ezber bozan bu model, Avrupa’da birçok gelin adayı tarafından tercih ediliyor. Etek yerine pantolonun kullanıldığı tasarımda üst kısım kalp şeklindeki straplezden oluşuyor. Gelinliğin tamamı yoğun işlemeli transparan Gelinlik Modelleri kumaştan meydana geledursun, üst kısımda kol dirseğinin hemen altında biten ve gerdan bölgesini de kapatan, daha sade işlemeli bir transparan kumaş da gelinliğe hareket katan detaylardan biri. Pantolon paçası uzun olmamakla birlikte, ayakkabıyı açıkta bırakıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git