2016 Mira Zwillinger Gelinlik Modellerine Baktınız Mı?

2016 Mira Zwillinger Gelinlik Modellerine Baktınız Mı?
1 Mart 2016 tarihinde eklendi, 713 kez okundu.

Son yıllarda mira zwillinger gelinlik modelleri oldukça ilgi odağı olurken, bayanlara sunulan birbirinden farklı parçalar, ilgi çekmeye devam ediyor. Yaka, kol, kesim ve renk seçenekleri hakkında kısaca bilgiler vermek gerekirse, düşük omuzlu bir model tercih edebilirsiniz öyle değil mi?

Düşük omuzlu gelinlikler

Mira Zwillinger Gelinlik Modelleri

Moda tasarımcılarının en güzel kesim detayları ile sunduğu düşük omuzlu gelinlik modelleri, tül ve dantel detaylar ile süslenerek, ana kumaş üzerine kaplanmış tül kumaşlar ile şık bir görünüme kavuşmuştur.

Straplez gelinlik

Mira Zwillinger Straplez Gelinlik Modelleri

Yine ana kumaş türü tül olarak belirlenirken, düz kesim detayı ile sizlere sunulan straplez gelinlikler mira zwillinger gelinlik olarak, üzerinde taş ve dantel süslemelere yer veriliyor. Tabi ki uzun ve kısa ete kesim şekilleri ile farklı modeller bulabilmekte mümkündür.

İpek şifon modeller

Mira Zwillinger İpek Şifon Gelinlik Modelleri

Bildiğiniz gibi gelinlik tasarımlarında, ipek, şifon kumaşlara oldukça fazla yer veriliyor. Düz kesim yaka seçeneği ve göğüs bölümü dantel detaylar ile şekillendirilmiş olarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kısa kollu transparan

Mira Zwillinger Kısa kollu transparan Gelinlik Modelleri

A kesim tasarımı ile gözleri büyüleyen kısa kollu bir gelinlik tercih edebilirsiniz. 2016 yaz sezonuna uygun olan bu model de, kısa kol kesimi ön plana çıkarken, omuz üzeri dantel işlemeler de transparan kumaş üzerinde gerçekleştirilmektedir. Bej renk seçeneğine sahip mira zwillinger gelinlik tasarımı sizler için iyi bir seçim olabilir. Yine kuyruk aksesuarları eklenmiş ya da ek olarak bolerosu olan bir başka model de tercihlerinizden olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git