2016 İlkbahar-Yaz Etek Trendleri

2016 İlkbahar-Yaz Etek Trendleri
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 470 kez okundu.

Kadınların giymekten en çok hoşlandığı kıyafetlerden biri olan etekler kadınları kendilerine çok daha güzel hissettiren ve yine çok daha güzel gösteren kıyafetler arasındadır. Her zaman güzelliğine ve giyimine oldukça düşkün olan kadınlar giyecekleri etekleri de yine bedenindeki kusurları kapatacak şekilde veya vücuduna yakışacak şekilde tercih etmektedirler. Bununla birlikte her zaman modayı da takip etmeye özen gösteren kadınlar 2016 ilkbahar yaz etek trendleri arasından da yine uzun yırtmaçlı etekleri, kısa kloş etekleri ve diz altı kalem etekleri tercih etmektedirler.

Uzun yırtmaçlı etekler

2016 Uzun yırtmaçlı etekler

Bahar aylarının gelmesiyle başlayan kadınların etek tutkularının baş sıralarında uzun yırtmaçlı etekler yer almaktadır. Geçen yılın da modası olan uzun yırtmaçlı etekler oldukça zarif ve şık duran etek modellerindendir. Özellikle kısa boylu kadınların tercih ettiği uzun yırtmaçlı etekler çok daha uzun görünmenizi sağlayacaktır. Sıfır kol veya kısa kollu atletler ile kombin ederek dilediğiniz spor şıklığa erişebileceğiniz penye uzun yırtmaçlı etekler ile birlikte klasik ortamlarda da yine saten bir kumaştan oluşmuş uzun yırtmaçlı etekleri tercih edebilirsiniz.

Kalem etekler

2016 Kalem etek modelleri

Kadınları oldukça asil ve şık gösteren etek modellerinden olan kalem etekler özellikle basensiz ve uzun boylu kadınlarda muhteşem görünmektedir. 2016 yılında kalem etek modelleri arasından en çok lacivert ve yeşil renklerdeki etekler gündeme gelmektedir. İsterseniz diz altı isterseniz de diz üstü kullanabileceğiniz bu etekler diz altı modeller ile çok daha şık ve modern bir görünüm yaratmaktadır. Penye, kot veya deri olarak tercih edebileceğiniz diz altı kalem eteklerde bilhassa deri modeller ile asi ve tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kısa kloş etekler

2016 Kısa kloş etekler

Birçok kadının baş belası olan basenlerini kapatmak amacıyla en çok tercih ettiği etek modellerinden olan kısa kloş etek modelleri oldukça hoş ve modern bir görünüm yaratmaktadır. Kısa kloş eteklerde en çok tercih edilen renkler ise kırmızı, mavi, sarı veya lacivert gibi bahar ve yaz aylarını hatırlatacak renklerdir. Boyunu istediğiniz kısalıkta veya uzunlukta bulabileceğiniz kloş etekler 2016 yılında diz altı olarak da oldukça gözümüze çarpacak modeller arasındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git