2017 İlkbahar-Yaz Bayan Gömlekleri

2017 İlkbahar-Yaz Bayan Gömlekleri
21 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 781 kez okundu.

Birçok kadının günlük hayatında en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri olan gömlekler ile giyeceğiniz modele göre isterseniz spor olabilirken isterseniz de oldukça şık ve klasik görünebilirsiniz. Tamamen seçeceğiniz gömlek modellerine göre yaratacağınız bu spor ve klasik modelleri de yine gideceğiniz ortam belirlemektedir. İş yerlerine, önemli toplantılara veya akşam yemeği gibi daha klasik ortamlara giderken şifon ve ipek gömlekleri tercih ederken hafta sonları gideceğiniz aile gezmelerinde veya arkadaş buluşmalarında ise daha kareli ve düz gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yıl ki 2017 ilkbahar yaz bayan gömlek modellerinde de yine kadınların en çok tercih edeceği gömlekler olan şifon gömlekler, ipek gömlekler ve kareli gömlekler bulunmaktadır.

2017 Yeni Şifon Gömlekler

2016 Yeni Şifon Gömlekler

Günlük hayatımızda özellikle iş yerlerine giderken veya yine diğer klasik ortamlara katılırken gönül rahatlığıyla tercih edeceğimiz gömlek modellerinden biri olan şifon gömlekler özellikle transaparan görünümleriyle çok daha gizemli bir hava yaratmaktadır. İstediğiniz şıklığa ulaşmak için giyeceğiniz en iyi gömlek modellerinden biri olan şifon gömlekler özellikle beyaz şifon gömlek üzerine işlenen siyah çizgiler veya siyah düğmeler ile birçok kadının dikkatini çekmektedir. Bununla birlikte yaz aylarının rengarenkliğine uyum sağlamak isteyen kadınlar da toz pembe, kırmızı, mavi, sarı gibi cıvıl cıvıl renklerdeki şifon gömlek modellerini ister etekleriyle ister de pantolonlarıyla rahatlıkla kombin edebilirler.

2017 Yeni İpek Gömlekler

2016 Yeni İpek Gömlekler

Yıllardır kadınların vazgeçilmez tercihi olan ipek gömlekler ile oldukça asil ve şık bir görünüme kavuşacaksınız. İpeğin vermiş olduğu o akışkanlık ile gömlek üzerinizde muhteşem bir görüntü oluşturacaktır. İster uzun kollu isterseniz de sıfır kollu modelleriyle birçok ipek gömlek 2017 yılında kadınların beğenisine sunulmaktadır. Yine dilediğiniz renkleri seçerek istediğiniz kombini ipek gömlekler ile rahatlıkla yaratabilirsiniz.

2016 Yeni Kareli Gömlekler

2016 Yeni Kareli Gömlekler

Spor şıklığın vazgeçilmeyen parçalarından biri olan kareli gömlek modelleri birçok kadının sıkça tercih ettiği modeller arasındadır. Özellikle içine düz bir atlet giyerek gömleğin önünün açıldığı bu kareli gömleklerin kışlık modellerine oduncu gömleği adı da verilmektedir. Kış aylarında da yaz aylarında da rahatlıkla giyebileceğiniz kareli gömleklerde genelde uzun kollu modeller tercih edilirken kısa kollu modeller de yine oldukça beğenilen gömlekler arasındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git