2016-2017 Trençkot Elbiseler

2016-2017 Trençkot Elbiseler
19 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 509 kez okundu.

Tesettürlü bayanların daha fazla tercih ettiği trençkot elbise modelleri  kombinlenme anlamında da oldukça şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Mevsimsel koşullara bağlı olarak değişim gösteren hırka, mont ve ceket kavramları özellikle sonbahar mevsiminde trençkotlara yerini bırakmaktadır.

Trençkotlar, hem keten kumaşı yapısı ile hem de renkleri ve kullanışlı olması sebebi ile kadınlara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Trençkot elbiseler özellikle krem renginde üretildiği için çok sade kombinler hazırlamanın mümkün olduğu gibi, özel davetlerde şık bir görünüm yakalamak için de ideal tercihler arasında yer almaktadır. Çok sade bir kombin tercih edildiğinde daha soluk veya pastel renklerde pantolon veya uzun etekler tercih edilebilir. Aynı şekilde tesettürlü bayanların çok severek kullandığı şal renkleri de bu kombine uyumlu olarak seçilebilir.

Tesettür tercih etmeyen bayanların trençkotların altına daha kısa etek veya dar pantolon giymesi de oldukça şık bir kombin oluşturmaya yeterli olacaktır.

Trençkot Elbise Modelleri

Trençkot elbise modelleri nelerdir?

Yukarıda belirtildiği gibi genellikle krem rengi olan trençkot elbiseler, farklı renklerde de görülebilmektedir. Kemerli modellerinin daha fazla tercih edilmesi üzerine, bu modelde daha fazla sükse yakalanmıştır. Hem kombinlenmesi daha kolay olan hem de giyim anlamında rahatlık sağlayan trençkot elbiseler üzerine pek çok marka da farklı tasarımlar yapmıştır. Bu tasarımlar arasında trençkotların yaka kısımlarının farklılık göstermesi gibi daha birçok değişim görülebilmektedir. Uzun veya kısa modelleri bir yana, trençkot elbise modelleri olarak en çok tercih edilen; kollarının düğmeli olduğu ve yaka kısmının daha geniş tutulduğu bej rengindeki modellerdir.  Pek çok trençkot elbise modeline internetten ve mağazalardan rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Trençkot elbise modellerinin ortalama fiyatları nedir?

İnternet siteleri dahil mağazalarda ve bu model üzerine markalaşmış mağazalarda bulunan trençkot elbise modellerinin ulaşılabilen tüm kaynaklara göre ortalama fiyat aralığı 60 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Kumaş yapısının ve modellerinin hatta renklerinin dahil fiyat olarak farklılık gösterdiği trençkot elbise modelleri, uzun zaman dayanıklılık gösterecek ve yıpranmadan kullanılabilecek bir kullanım avantajı bulunmaktadır. Bayanlar arasında da oldukça sevilerek kullanılmaktadır.

Trençkot elbise resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git