2016-2017 Sonbaharı İçin Moda İpuçları

2016-2017 Sonbaharı İçin Moda İpuçları

Moda denildiği zaman akan sular durur. Hele ki kadınlar için.  2016 yılı sonbahar ve kış ayları için, birçok parçanın birlikte kullanıldığı kombinler dikkat çekiyor. 2015 yılında gördüğümüz tüm tarzları ve modelleri ise 2016 yılında da görmemiz mümkün olacak. 70’ler, 80’ler, Punk ve bohem tarzları ile birlikte Victorian ve askeri stiller de dikkat çekecek. Son yıllarda fazlasıyla öne çıkan maskülen tarzın yanı sıra bu sene feminen parçaları da göreceğiz. Kürk, yün, süet ve kadife parçalar kendini hissettirirken, hem sıcacık bir kış geçirecek hem de adeta bir moda ikonu olacaksınız. Sonbahar için moda ipuçları 2016 sizlerle: Bu ip uçları ile kendi tarzınızı oluşturabilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

2016-2017 Sonbaharı İçin Moda İpuçları

Kadife: Asaletin simgesi haline gelen kadife paltolarla gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Özellikle eteklerde kullanılan kadife kumaş ise size bambaşka bir hava katacak.

Leopar Desen: Leopar desenin modası geçer mi hiç? Ancak klasik leopar desen değil. Renkli leopar desen hayal edin, mesela mavi; ya da kırmızı… 2016 kışına damgasını vuracak bir başka tarz da renkli leoparlar…

Yün Elbiseler: Bu elbiselerden her kadının dolabında bulunması gerekiyor. Çünkü hem soğuktan koruma hem de rahatlık konusunda kurtarıcı gibiler.

Punk: Oldukça feminen bir görünüme sahip olmanızı sağlayan punk tarzı, bilhassa özel günlerde kullanmalısınız. Zımba detaylar ve deri parçalar bu tarzın olmazsa olmazları. Elbette bir de siyah renk…

Süet: Özellikle palto ve çizmelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiz süet kumaşın en çok tercih edilen rengi camel.

Askeri/Militer: Haki yeşil, apolet, postal denildiğinde hepimizin aklına gelen bir tarz. Kadına oldukça yakışan bir stil olarak militer modelleri günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.