2016-2017 Monique Lhuillier Gelinlik Modelleri

2016-2017 Monique Lhuillier Gelinlik Modelleri
11 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 628 kez okundu.

Monique lhuillier gelinlik modelleri ön planda olan zarafet esintileriyle, en zarif tasarımlar, gelin adayları üzerinde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Düğün ve davet sektörü, her daim ön planda olan ve stil sahibi gelin ve damat adaylarının vazgeçemeyeceği bir çok detayı bünyesinde bulundurmaktadır. Düğün hazırlıkları özellikle gelinler için heyecan verici anlardan bir tanesidir. Gelin adayları gerek gelinlik mağazalarında gerekse internet üzerinden aramalarını, bu süreçteki en önemli detay olan gelinlik modelleri üzerinden yaparlar. Gelinlik seçim, özen gösterilmesi gereken bir detaydır ve gelinlik modeli kadar gelinlik markası da oldukça önem taşır.

Monique Lhuillier Gelinlik

Son yıllarda,  gelinlik tasarımları ile ön plana çıkan Monique lhuillier gelinlik modelleri mutlaka incelenmesi gereken markalardandır. Dantel ve işlemeleri, yoğun olarak kullandığı tasarımlarında, her gelin adayının  kendisine uygun model bulabileceği bir markadır. Kabarık ve saten modellerin yanı sıra transparan modellerden romantik bohem gelinliklere kadar geniş bir yelpaze mevcuttur. Gelin adayları, gelinlik modeli seçiminde bazı kriterleri eleyerek, stilini yansıtan gelinlikleri kolaylıkla bulabilirler.

2016-2017 Monique Lhuillier Gelinlik Modelleri

Balık etli gelin adayları, Monique lhuillier tasarımlarının prenses ve A model modellerini tercih edebilirler. Bu tasarımdaki gelinlikler, bel kısmını ince gösterirken aynı zamanda markanın kullanmış olduğu tül ve dantel detayları ile  şık ve zarif bir görüntü ortaya çıkarırlar. Armut vücut tipine sahip gelinler omuz ile kalça arasındaki farkı kapatan şık Monique lhuillier modellerini tercih etmelidirler. Yaz aylarında kumsal düğünü tercih eden gelin adayları uçuş uçuş olan modelleri kullanabilirler. Markanın, modellerinde sıkça kullandığı, ince işleme detaylarıyla hareketlendirdiği bu tasarımlar, gelin adaylarını masum ve gizemli bir havaya kavuşturur. Kendine güvenen cesur gelin adaylarının tercih edebilecekleri modeller arasında yer alan, korsajlı, straplez ve omuzları açıkta bırakan düşük kollular, derin yırtmaçlı göbeği açıkta bırakan modeller, derin sırt dekolteli ve transparan uygulanan Fransız Chantilly dantelli tasarımlar la kendilerini ifade etme özgürlüğünü ortaya çıkarabilirler.

Tül, işleme ve dantel detaylarını hemen hemen tüm gelinlik modellerinde kullanan Monique lhuillier tasarımları, kullanmış olduğu açık inci beyazı, buz mavisi ve kar beyazı gibi renklerle bir bütün olarak gelin adaylarının beğenisine sunar.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git