2016-2017 Krep Tunik Elbiseler

2016-2017 Krep Tunik Elbiseler
29 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 942 kez okundu.

Tesettürlü bayanlar kadar tesettürü tercih etmeyen bayanların da tercih ettiği krep tunik elbise modelleri, farklı model ve kumaş desenleri ile oldukça ilgi görmektedir. Kullanım anlamında özel davetlerde şık bir görünüm sağladığı gibi, günlük hayatta da giyimi rahat olan bir kumaş yapısına sahiptir. Krep kumaş kelime anlamı ile; ipek dokuma şeklinde üretilmiş olan kumaşlar demektir. Ayrıca bu kumaşlarda kullanılan ipler de diğer kumaş türlerine göre daha özeldir. Tüm bunlar incelendiğinde, krep tunik elbiseler için özellikle tesettürlü bayanların rahatça kombin yapabildiği elbise türü olduğu söylenebilmektedir.

Krep tunik elbise modelleri nelerdir?

Krep Tunikler

Desen anlamında oldukça şık modelleri olan krep tunik elbiseler, renkleri ile göze hitap ettiği kadar; rahatlık olarak da tüm yaş gruplarına hitap etmektedir. Özellikle davetler için şık görünmek isteyen tesettürlü bayanların ilk tercihi krep tunik elbiseler olmaktadır.

Krep tunik elbiseler nasıl kombinlenir?

Krep kumaş ile tasarlanan elbiselerin tümü en kolay kombinlenebilen ve her türlü konsepte göre şekillendirilebilen bir tarza sahiptir. Krep tunik elbiseler ister uzun olsun ister kısa, iki farklı şekilde de uygun kombinlemeler hazırlanabilmektedir.

Eğer kombinlenecek krep tunik elbise kısa ise, bol paça dahil tüm pantolon modelleri uygun renkler dahilinde güzel bir kombin oluşturacaktır. Topuklu ayakkabı ve düztaban ayakkabı bu kombinde her şekilde yer bulacaktır. Büyük kolyeler ve gösterişli takılar daha çok özel davetler için uygundur. Bağlanacak şal renkleri ise kesinlikle elbiseye uyumlu bir tonda belirlenmelidir.

Tesettürü tercih etmeyen bayanların krep tunik elbise kombinlerinde, kısa veya uzun modelleri fark etmeksizin; şık bir topuklu ayakkabı dahilinde uygun bir kombin oluşturulabilir. Takı seçiminde de yine gidilecek mekana ve zamana göre doğru seçimler yapılmalıdır.

Krep tunik elbiselerin ortalama fiyat aralığı nedir?

Pek çok internet sitesinden rahatlıkla bulunabilen krep tunik elbiseler, modelleri ve kullanılan desenlerine göre fiyat anlamında 35 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. Bu değişim sadece modelleri ve kullanılan desenlere göre değil, kumaşın kalınlık ve yazlık olmasına bağlı olarak da farklılık gösterebilmektedir.

Krep tunik elbise resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git